Heuvenseweg 6
RHEDEN
Dit is een leuke manier om nieuwe mensen te leren kennen, of oude vrienden weer te zien; ervaringen uit te wisselen, te netwerken, lekker buiten te bewegen en vooral ook omdat het gezellig is om met een stel leuke mensen samen te zijn! Je bent hiervoor van harte uitgenodigd en voel je vrij om iemand mee te nemen of de mail door te sturen.
We verzamelen om in Restaurant de Ruif, Heuvenseweg 6, 6991 JE RHEDEN op 25 maart om 11.00 uur.
(Vanaf de gratis parkeerplaats is het 3 minuten lopen naar het café; je loopt in de tegenovergestelde richting dan het bezoekerscentrum en dan linksaf. Het restaurant zie je dan al aan je rechterhand liggen.)
Om 11.30 starten we voor een wandeling van 5,4 km. Het gebied vraagt wat klim- en daalwerk en is meer voor de geoefende wandelaar en stevige wandelschoenen! Als je wilt kun je daarna aansluiten voor de lunch.
De wandeling is uiteraard gratis, maar de genoten consumpties zijn voor eigen rekening.